Doprava

U nás vám stačí nakoupit kvalitní nářadí jen za 5.000 Kč a už od nás máte dopravu zdarma.

Nabízíme Vám tyto možnosti převzetí zboží:

  • Zásilkovna (při objednávce nad 5.000 Kč doprava v rámci České republiky ZDARMA, jinak 109 Kč) - zboží si vyzvednete v jedné z více jak 4.000 poboček Zásilkovny. Stačí si v objednávce vybrat tu, která vám vyhovuje.
  • Česká pošta na poštu (při objednávce nad 5.000 Kč doprava v rámci České republiky ZDARMA, jinak 149 Kč) – zboží Vám je doručeno na Vámi zvolenou pobočku pošty.
  • Česká pošta do ruky (při objednávce nad 5.000 Kč doprava v rámci České republiky ZDARMA, jinak 169 Kč) – zboží Vám je doručeno na Vámi zvolenou adresu.
  • Osobní odběr / Brno (ZDARMA) – zboží si můžete po předchozí dohodě vyzvednout přímo u nás v tenisové a badmintonové hale Sprint (Sportovní 2a), tudíž neplatíte poštovné ani balné.

Veškeré zboží, které je posíláno kteroukoliv zhora uvedenou přepravní službou je vždy zabaleno v kartonu, aby během přepravy k Vám nedošlo k poškození. Pokud při přebírání balíku zpozorujete jakékoliv viditelné poškození přepravního kartonu, můžete jej odmítnout převzít z důvodu poškození přepravního obalu.

Více informací naleznete v obchodních podmínkách.