Novinky

Sleva 20 % na kvalitní výplety GT

Tenisové výplety zatím nejsou moc známé, na trhu jsou teprve 2 roky. Ale jedná se o kvalitní výplety, které se vyrábí v Rakousku ve výrobně, která má s produkcí výpletů mnohaletou zkušenost. GT Výplety u nás už vyzkoušelo a používá řada tenisových trenérů i hráčů. Vyzkoušejte je i vy. Nyní máte jedinečnou možnost výplety GT koupit se slevou 20 %.

Recenze Topspin Pro

Tenisová pomůcka Topspin Pro je oblíbenou pomůckou nejen v tenisových školách a centrech. Je opravdu Topspin Pro tak dobrý? A je i pro dospělé? To vše najdeš v této recenzi Topspin Pro včetně videa.

Kvalita tenisových raket

Většina z nás za tenisové rakety utrácí vcelku dost peněz, a tak chceme, aby byly kvalitní. Ale co tou kvalitou u tenisových raket máme na mysli? Jednak to může být zpracování raket, ale to je u dražších raket na vysoké úrovni a nemáme se čeho bát. A pak je tu kvalita ohledně dodržení deklarovaných parametrů rakety, zejména její váhy a vyvážení. A právě o tom se dozvíte v článku Kvalita tenisových raket na TenisovyBlog.cz. 

Švihadlo pro každého tenistu

Švihadlo by mělo být nedílnou součásti tenisového bagu každého tenisty a tenistky, od mladších ročníků až po ty zkušenější. Osobně už nejsem žádný mladík (věk přes 40), ale na švihadlo nedám dopustit. Vyzkoušel jsem hodně švihadel, ale nakonec si vybral ty od Švihej.cz. A nově tyto švihadla Švihej můžete koupit i v našem e-shopu.

Půjčte si tenisové pomůcky

Chcete si vyzkoušet unikátní nahrávací stroj Slinger bag? Nebo oblíbenou tenisovou pomůcku Topspin Pro? U nás si je můžete pronajmout a důkladně vyzkoušet. Slinger bag u nás můžete i snadno objednat. 

Dárujte poukaz na tenisové vybavení

Došla vám inspirace na vánoční dárek pro někoho z Vašich blízkých? Řešením může být dárkový poukaz na nákup tenisového vybavení v našem e-shopu. Ano, není to bůhví jak romantický dárek, ale rozhodně je praktický. Obdarovaný si totiž sám vybere to, co chce a co potřebuje.

Topspin Pro nyní s dárkem pro vás

Tenisové pomůcka Topspin Pro je stále oblíbenější, a to nejen u trenérů dětí, ale také u dospělých rekreačních hráčů. A pokud si ji objednáte právě teď, získáte Topspin Pro nejen se slevou, ale nyní i s dárkem zdarma. 

Topspin Pro - užitečná tréninková pomůcka nejen pro malé tenisty

Většina z nás tenistů nechce dělat při tenisu zbytečné chyby. A v tom nám pomůže topspin, neboli horní rotace. K jeho nácviku můžeme využít jednu skvělou pomůcku s názvem Topspin Pro.

Výprodej tenisových raket

Využijte výprodej tenisových raket a dalšího tenisového vybavení a ušetřete. Vybrali jsme pro vás více jak 10 produktů, které nyní koupíte ještě levněji.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení