Novinky

Výprodej testovacích tenisových raket

Momentálně končí řada tenisových raket značky Tecnifibre, zejména skvělá a velmi oblíbená řada RS a nastupuje nová s označením ISO. A proto máte nyní možnost výhodně koupit testovací tenisové rakety. Všechny prodávané rakety jsou ve výborném stavu a jen velmi málo hrané. Ale neváhejte, skladové zásoby se rychle tenčí.

Darujte dárkový poukaz na tenisové vybavení

E-shop s tenisovým vybavením DruhýServis.cz nabízí vánoční dárkové poukazy, které jsou ideálním dárkem pro každého milovníka tenisu. Dárkové poukazy lze zakoupit v hodnotě 500, 1000 nebo 1500 Kč a mohou být použity na nákup jakéhokoli zboží v e-shopu.

Sleva 20 % na kvalitní výplety GT

Tenisové výplety zatím nejsou moc známé, na trhu jsou teprve 2 roky. Ale jedná se o kvalitní výplety, které se vyrábí v Rakousku ve výrobně, která má s produkcí výpletů mnohaletou zkušenost. GT Výplety u nás už vyzkoušelo a používá řada tenisových trenérů i hráčů. Vyzkoušejte je i vy. Nyní máte jedinečnou možnost výplety GT koupit se slevou 20 %.

Recenze Topspin Pro

Tenisová pomůcka Topspin Pro je oblíbenou pomůckou nejen v tenisových školách a centrech. Je opravdu Topspin Pro tak dobrý? A je i pro dospělé? To vše najdeš v této recenzi Topspin Pro včetně videa.

Kvalita tenisových raket

Většina z nás za tenisové rakety utrácí vcelku dost peněz, a tak chceme, aby byly kvalitní. Ale co tou kvalitou u tenisových raket máme na mysli? Jednak to může být zpracování raket, ale to je u dražších raket na vysoké úrovni a nemáme se čeho bát. A pak je tu kvalita ohledně dodržení deklarovaných parametrů rakety, zejména její váhy a vyvážení. A právě o tom se dozvíte v článku Kvalita tenisových raket na TenisovyBlog.cz. 

Švihadlo pro každého tenistu

Švihadlo by mělo být nedílnou součásti tenisového bagu každého tenisty a tenistky, od mladších ročníků až po ty zkušenější. Osobně už nejsem žádný mladík (věk přes 40), ale na švihadlo nedám dopustit. Vyzkoušel jsem hodně švihadel, ale nakonec si vybral ty od Švihej.cz. A nově tyto švihadla Švihej můžete koupit i v našem e-shopu.

Půjčte si tenisové pomůcky

Chcete si vyzkoušet unikátní nahrávací stroj Slinger bag? Nebo oblíbenou tenisovou pomůcku Topspin Pro? U nás si je můžete pronajmout a důkladně vyzkoušet. Slinger bag u nás můžete i snadno objednat. 

Dárujte poukaz na tenisové vybavení

Došla vám inspirace na vánoční dárek pro někoho z Vašich blízkých? Řešením může být dárkový poukaz na nákup tenisového vybavení v našem e-shopu. Ano, není to bůhví jak romantický dárek, ale rozhodně je praktický. Obdarovaný si totiž sám vybere to, co chce a co potřebuje.

Topspin Pro nyní s dárkem pro vás

Tenisové pomůcka Topspin Pro je stále oblíbenější, a to nejen u trenérů dětí, ale také u dospělých rekreačních hráčů. A pokud si ji objednáte právě teď, získáte Topspin Pro nejen se slevou, ale nyní i s dárkem zdarma. 

Topspin Pro - užitečná tréninková pomůcka nejen pro malé tenisty

Většina z nás tenistů nechce dělat při tenisu zbytečné chyby. A v tom nám pomůže topspin, neboli horní rotace. K jeho nácviku můžeme využít jednu skvělou pomůcku s názvem Topspin Pro.