Půjčovna tréninkových tenisových pomůcek

Chcete si vyzkoušet unikátní nahrávací stroj Slinger bag? Nebo oblíbenou tenisovou pomůcku Topspin Pro? U nás si je můžete pronajmout a důkladně vyzkoušet. Slinger bag u nás můžete i snadno objednat. 

Jaké tenisové pomůcky si můžete pronajmout

slinger bag BrnoSlinger bag

Slinger bag je moderní tenisový nahrávací stroj, který je velmi snadný na přípravu a ovládání. Funguje na baterie, je snadno přenosný, pojme až 144 míčů a vydrží na jedno nabití až 5 hodin. 

topspin pro BrnoTopspin Pro

Oblíbená tenisová pomůcka Topspin Pro je vhodná nejen pro děti, ale i pro rekreační hráče dospělého věku. Tato tenisová pomůcka je snadno přenosná, sestavená během pár vteřin a jde s ní vymyslet spousty cvičení na zlepšení našich úderů.

Jak to probíhá?

Slinger bag BrnoJak u Slinger bagu, tak i u tenisové tréninkové pomůcky Topspin Pro, vám napřed vysvětlíme jejich nastavení a ovládání. V případě zájmu vám i poradíme se správným prováděním cvičení nebo tenisových úderů. 

Půjčení Slinger bagu

Nahrávací stroj Slinger bag vám samozřejmě připravíme plně nabitý (je napájený baterií s výdrží až 5 hodin) a včetně cca 70 - 100 tenisovými míči značky Tecnifibre. Slinger bag je úžasný v tom, že nám míče nahrává do jednoho místa a my tak můžeme důkladně procvičit jednotlivé tenisové údery. Je také vhodný při testování tenisových raket, díky němu se tak plně soustředíme na pocity z testované rakety a nemusíme řešit kvalitního spoluhráče, který nám bude míče vhodně nahrávat. 

Ceník

  • Půjčení rakety: 150 Kč/hod za kus
  • Pronájem nahrávacího stroje StingerBag (včetně míčků): 350 Kč/hod
  • Pronájem tréninkové pomůcky Topspin Pro: 150 Kč/hod

Kde nás najdete

Naše testovací centrum je v Brně v areálu tenisové haly Sprint, Sportovní 2A. Nejsme zde nonstop, proto se, prosím, napřed objednejte na tel.: 736 529 758 nebo e-mailem na info@druhyservis.cz.