Švihadlo pro každého tenistu

Švihadlo by mělo být nedílnou součásti tenisového bagu každého tenisty a tenistky, od mladších ročníků až po ty zkušenější. Osobně už nejsem žádný mladík (věk přes 40), ale na švihadlo nedám dopustit. Vyzkoušel jsem hodně švihadel, ale nakonec si vybral ty od Švihej.cz. A nově tyto švihadla Švihej můžete koupit i v našem e-shopu.

švihadlo Katana RopeTyto švihadla jsou vymakaná, protože kluci ze Švihej.cz jim opravdu rozumí a švihadla si sami vyvíjí. Ano, jsou trošku dražší než ty, které můžeme koupit ve sportovních supermarketech, ale u švihadel Švihej.cz máme jistotu, že jsou opravdu vyladěná. Osobně je používám už několik let a už bych jiné nechtěl. Skákání je s nimi pohodovější a snazší i pro začátečníky.

Jak skákat přes švihadlo

švihadlo Brut ropeSkákání přes švihadlo je skvělé v tom, že neprocvičuje jen práci nohou, ale posiluje celé tělo, zlepšuje koordinaci a koncentraci. A nejen pro tenisty je, nebo by mělo být, nepostradatelným pomocníkem. Sám při tréninku kombinuji švihadlo Katana Rope s Brut Rope. S Katana Rope procvičím zejména rychlost a Brut Rope posílím i horní část těla včetně rukou. Trénink se švihadly zařazuji 2-3x týdně. A výsledky jsou cítit už po cca 14 dnech, nejen na práci nohou na kurtu, ale v mém případě i úbytku přebytečných kil.švihadlo Katana Rope

Jaké švihadlo si vybrat

V nabídce máme švihadla Katana Rope a Brut Rope. Katana Rope je ve variantě s tenším, 4mm a silnějším 5mm lankem. Silnější je vhodné pro muže, slabší pak pro děti a křehké ženy. Brut Rope je zátěžové švihadlo s lankem o síle 10 mm a proto je vhodné pro silnější jedince.

Zobrazit nabídku švihadel