Švihadlo pro každého tenistu

Švihadlo by mělo být nedílnou součásti tenisového bagu každého tenisty a tenistky, od mladších ročníků až po ty zkušenější. Osobně už nejsem žádný mladík (věk přes 40), ale na švihadlo nedám dopustit. Vyzkoušel jsem hodně švihadel, ale nakonec si vybral ty od Švihej.cz. A nově tyto švihadla Švihej můžete koupit i v našem e-shopu.

švihadlo Katana RopeTyto švihadla jsou vymakaná, protože kluci ze Švihej.cz jim opravdu rozumí a švihadla si sami vyvíjí. Ano, jsou trošku dražší než ty, které můžeme koupit ve sportovních supermarketech, ale u švihadel Švihej.cz máme jistotu, že jsou opravdu vyladěná. Osobně je používám už několik let a už bych jiné nechtěl. Skákání je s nimi pohodovější a snazší i pro začátečníky.

Jak skákat přes švihadlo

švihadlo Brut ropeSkákání přes švihadlo je skvělé v tom, že neprocvičuje jen práci nohou, ale posiluje celé tělo, zlepšuje koordinaci a koncentraci. A nejen pro tenisty je, nebo by mělo být, nepostradatelným pomocníkem. Sám při tréninku kombinuji švihadlo Katana Rope s Brut Rope. S Katana Rope procvičím zejména rychlost a Brut Rope posílím i horní část těla včetně rukou. Trénink se švihadly zařazuji 2-3x týdně. A výsledky jsou cítit už po cca 14 dnech, nejen na práci nohou na kurtu, ale v mém případě i úbytku přebytečných kil.švihadlo Katana Rope

Jaké švihadlo si vybrat

V nabídce máme švihadla Katana Rope a Brut Rope. Katana Rope je ve variantě s tenším, 4mm a silnějším 5mm lankem. Silnější je vhodné pro muže, slabší pak pro děti a křehké ženy. Brut Rope je zátěžové švihadlo s lankem o síle 10 mm a proto je vhodné pro silnější jedince.

Zobrazit nabídku švihadel

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení